Personal

Carlos Urdinola
Lärare

Spanska

carlos@vattenfallgymnasiet.se070-427 45 68
Charlotte Eriksson
Övrig personal

Administratör

lotta@vattenfallgymnasiet.se073-800 15 39
Elisabeth Kjellander
Elevhälsa

Kurator

tilelisabethkjellander@gmail.com
Erik Waernulf
Lärare

Historia, Samhällskunskap, Religion, Geografi och Idrott

erik@vattenfallgymnasiet.se073-688 26 04
Fredrik Jansson
Skolledning

Rektor och skolchef

fredrik.jansson@vattenfallgymnasiet.se073-800 15 47
Gunilla Andersson
SYV

Studie- och yrkesvägledare

info.syvkonsulten@gmail.com070-391 86 56
Johan Thun
Lärare

Matematik, fysik och energiteknik

johan@vattenfallgymnasiet.se070-538 26 15
Kerstin Bergström Källsten
Lärare

Biologi och kemi

kerstin@vattenfallgymnasiet.se073-800 98 89
Linda Andersson
Lärare

Svenska och franska

linda@vattenfallgymnasiet.se073-800 14 59
Madeleine Eriksson
Lärare

Engelska och gymnasiearbete

madeleine@vattenfallgymnasiet.se073-800 14 82
Madis Roots
Lärare

Kemi och termodynamik

madis@vattenfallgymnasiet.se073-714 80 91
Malin Sala
Elevhälsa

Skolsköterska

malin@vattenfallgymnasiet.se073-800 71 17
Petter Marklund
Lärare

Matematik och fysik

petter@vattenfallgymnasiet.se070-401 17 01
Thony Holmgren
Lärare

Matematik, fysik och teknik

thony@vattenfallgymnasiet.se070-346 42 56
Wilhelm Carlbaum
Lärare

Matematik och kemi

wilhelm@vattenfallgymnasiet.se073-800 69 19
Stäng